19-1-3569 Rear mounted grab handles 102 to 204 mm
SKU:
PNT-19-1-3569
Manufacturer:
PINET
Rear mount grab handles
SKU
PNT-19-1-3569
€18.76
Including Tax: €23.07
| Quantity | Shipping Days |
|---|---|
| 1 - 112 | < 48 hours |
| > 113 | On request |
Special pricing for OEM's and resellers available. Quantity-based discounts available as well.
Rear mount grab handles
Rear mounted grab handles 102 to 204 mm
| MATERIAL: | steel |
|---|---|
| FINISH: | chrome plated |
| L: | 14 mm |
| A: | 102 mm |
| B: | 38 mm |
| D: | 8 |
| M: | 5 |